Меню розділу

Переможці конкурсу

І категорія

 Лауреат І премії

Зіньковська   Марта                          Викладач  Сич Н.П.

                                                        Школа педагогічної практики при   

                                                        Івано-Франківському музичному  

                                                        училищі імені Д.Січинського

                

 Лауреат ІІ премії

Соколенко Наталія                           Викладач  Кудрявцева Л.Б.

                                                        Школа педагогічної практики при 

                                                        Херсонському музичному училищі

   

Лауреат ІІІ премії

Калюжна Наталія                              Викладач Пантьо Т.В.

                                                         Іршавська ДШМ

 

Дипломант конкурсу

Чічерова Тетяна                                 Викладач Гарна Л.Ф.

                                                          Мукачівська ДШМ №1 ім. С. Мартона

 

 

ІІ категорія

Лауреат І премії

Чирський Андрій                                 Викладач Туряниця О. В.

                                                           Ужгородське державне музичне училище

                                                           імені Д.Є.Задора

 

Лауреат ІІ премії

Пучок Тюнде                                        Викладач  Тарасова М.

                                                            Училище мистецтв імені З.Кодая

                                                            м. Дебрецен (Угорщина)

 

 Лауреат ІІІ премії

Джумурат Сільвія                                Викладач Сокач М. Е.

                                                           Ужгородське державне музичне училище

                                                           імені Д.Є.Задора

 

 

ІІІ категорія

Лауреат І премії

 Сіртеш Мате                                        Викладач Б. Соколаї

                                                            Музична гімназія (м. Веймар, Німеччина)

 

Лауреат ІІ премії

Шапран Катерина                                  Викладач  В. Самборська

                                                             Кошіцька консерваторія (Словаччина)

 

Лауреат ІІІ премії

Олійник Ліліана                                     Викладач Сокач М. Е.

                                                             Ужгородське державне музичне училище

                                                             імені Д.Є.Задора

 

        Дипломанти конкурсу

Гіді Оршоя                                             Викладач Теличко Т. Ю.

                                                              Ужгородське державне музичне училище

                                                              імені Д.Є.Задора

 

Кіт Роксолана                                         Викладач Корній Л.П.

                                                              Тернопільське обласне державне музичне 

                                                              училище імені  С.Крушельницької