Меню розділу

Учасники конкурсу

І категорія

  1. Без’язична Світлана                             Умань                                            
  2. Габріелян Каріна                                   Ужгород                                        
  3. Кіт Надія                                                Івано-Франківськ                         
  4. Краснодимський Дмитро                      Черкаси   
  5. Лучков Олександр                                Мукачево                                    
  6. Макарова Олександра                          Мукачево  
  7. Мандзюк Юлія                                       Свалява                                 
  8. Малвін Лаі                                              Сан Дієго (Америка)
  9. Ролюк Іванна                                          Рахів                                               
  10. Саламанюк Соломія                              Бучач                                              
  11. Соколенко Наталія                                Херсон                                           
  12. Чорі Альбіна                                          Мукачево                          

 

      ІІ категорія

  1. Барош Адам                                         Дьор (Угорщина)               
  2. Боронді Панка                                      Дьор (Угорщина)               
  3. Дорцкій Вероніка                                  Ужгород
  4. Кіріченко Аліна                                     Харків                                 
  5. Кидора Ангеліна                                   Львів
  6. Коваленко Віолета                               Дрогобич                             
  7. Когут Ігор                                              Дрогобич                             
  8. Мугарі Естер                                        Дебрецен (Угорщина)
  9. Остроушко Ірина                                 Черкаси 

 

      ІІІ категорія

  1. Берчук Ірина                                         Івано-Франківськ            
  2. Борбель Ніколь                                    Ужгород
  3. Джумурат Сільвія                                 Ужгород
  4. Качмарчик Даниїл                                Дрогобич                           
  5. Олаг Барбара                                       Дебрецен (Угорщина)        
  6. Шикирінська Анастасія                        Вінниця                                
  7. Фазекаш Балаж                                    Кошіце (Словаччина)