До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

   31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я.

   Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – добитися, щоб в XXI столітті проблема куріння тютюну зникла. ВОЗ цією акцією застерігає населення планети (курцями є більше половини всього чоловічого населення планети і близько чверті жіночого) від згубної звички – однією з найбільш поширених епідемій за всю історію існування людства – нікотиноманії, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією.

   31 травня 2017 року в Ужгородському державному музичному училищі імені Д.Є. Задора проводились заходи до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. Основна мета заходів – профілактика шкідливих звичок у молодіжному середовищі.

   Викладач МСП Кормош Н.І. провела для студентів інформаційну годину на тему: «Біохімія тютюнового диму і дія його на організм молодої людини» з переглядом фільму «Правда про куріння».

   Бібліотекарі організували для студентів акцію «Кинь цигарку - отримай цукерку», пропонували читачам поміняти цигарки на цукерки, рекомендували утриматись у цей день від паління, інформували про шкідливий вплив тютюнопаління на організм.

   Бібліотекарями також оформлена книжкова виставка «Життя без паління», на якій представлена література про історію вживання тютюну, вплив куріння на організм людини, шкідливий вплив тютюнопаління на спосіб життя та здоров'я студентської молоді.

Методист відділення,

Кузьмінська Н.Я.