Меню розділу

  

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

І Відкритий конкурс виконавців на духових та ударних

інструментах імені Степана Томича

03-06 травня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

2018 рік 

в Україні оголошено 

Роком реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

XVII профспілкова спартакіада медичних працівників та установ

   Наймасовіша XVII галузева спартакіада області проходила 10.06.2017 року  суботу) в Ужгороді. На старт фінальних змагань вийшли  команди медичних та оздоровчих закладів області  із загальною кількістю біля 1500 учасників. Організатори спортивного свята – департамент охорони здоров’я Закарпатської  обласної державної адміністрації та обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я. Допомагала організаторам у проведенні спартакіади обласна рада ФСТ «Спартак».

   Традиційно перед початком змагань пройшов урочистий марш – парад команд  на чолі  із прапороносцями та духовим оркестром Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора (директор  училища – заслужений працівник культури України Стегней С.Н, керівник духового оркестру – заслужений артист Украіни Томич Ф.Ф.).

   Скрізь точилась напружена боротьба за перемогу. Голова профспілки медичних працівників Володимир Турок зазначив, що традиційно як на обласних так і загальноукраїнських змаганнях, спортсмени галузі займають призові місця. Очільник медиків області  переконаний, що такі заходи не тільки популяризують здоровий спосіб життя та активний відпочинок, але й згуртовують колективи. Протягом майже усього дня на спортивних майданчиках точилася напружена спортивна боротьба. До суддівства на спартакіаді були залучені кращі спортивні арбітри нашого краю.