Яскрава симфонія Прикарпаття!

   І яскравий вклад у цю симфонію колективів Ужгородського музичного училища імені Д.Є. Задора!  І який вклад!

  Цьогорічний фестиваль-конкурс був не простим для учасників. Змагались у виконавській майстерності колективи і виконавці  далеко не аматорського рівня. Високоповажному журі було не просто визначити кращих у будь-якій номінації, бо рівень виконавства, засоби музичної виразності, творча своєрідність кожного колективу, репертуар та своєрідний шарм кожного учасника конкурсу складали широкий діапазон всього того, що зветься високим словом – Музика!

  І тим приємніше відзначити, що колективи Ужгородського музичного училища імені Д.Є. Задора, а це – Big Band та Джазовий секстет студентів училища (керівник – заслужений працівник культури України Олександр Ухач) вибороли у складній конкуренції два дипломи Першого ступеня! І це при тому, що обидва колективи були створені, і їх репертуар був сформований, відпрацьований, відшліфований всього за один навчальний рік!  Браво студентам!  Браво їхньому керівнику!

   Браво керівництву училища, під егідою якого  є можливість робити  такі справи!

  Окремо варто сказати про людей, які своєю повсякденною, зовні непомітною роботою зі студентами, дають можливість створювати такі колективи. Цього року вони вирішили вийти на сцену  як виконавці перед поважним журі, а це зокрема: голова журі – народний артист України В.Ф.Деркач; Золотарьов С.М. – заслужений діяч мистецтв України, керівник Національного президентського оркестру; Самборський О. – соліст Кошицької опери; Горбаль Я.М. – заслужений діяч мистецтв України – доцент кафедри диригування Львівської музичної академії; Стегней С.Н. – заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, директор Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора. І такий вихід був справедливо оцінений.

  Цей невеликий колектив – джазовий квінтет викладачів Ужгородського музичного училища імені Д.Є. Задора  у складі:  Володимира Стегнея – бас-гітара, Романа Сойми – тенор-саксофон, Артема Калинича – ударні інструменти, Олександра Ухача – альт-саксофон та керівника ансамблю Володимира Машіки – (фортепіано) – справив на високоповажне журі надзвичайне враження виконавською майстерністю, тонким відчуттям стилю, вишуканою імпровізацією, експресією, та сценічною культурою.

 

  Яскравий приклад для своїх яскравих вихованців! І оцінка журі  виступу цього колективу була  одностайна – Гран-прі фестивалю!

  Звичайно, хтось скаже, що є фестивалі і музичні конкурси більш високого рівня. Звичайно, є. Але для музиканта, який виходить на сцену, є найголовніший його оцінювач – Його величність – Слухач. І треба навчитись поважати його, цінувати його думку і реакцію, служити йому і служити Її величності – МУЗИЦІ.

  І, я переконаний, цьому вчать в прекрасному навчальному закладі – Ужгородському  музичному училищі імені Д.Є. Задора!

  Ласкаво просимо всіх бажаючих навчатись у нас!

  Браво – Яскрава симфонія Прикарпаття – 2017!

 

Викладач циклової комісії «Оркестрові духові
та ударні інструменти»
Ужгородського державного музичного училища
імені Д.Є. Задора
Заслужений працівник культури України
Олександр Ухач