Меню розділу

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

V Регіональний конкурс хорових диригентів

23 лютого 2018 р.

деталі в розділі   "Про коледж"

  

2017 рік —

Рік Японії в Україні

 

2017 рік —

Рік Української революції

1917-1921 рр.

 

 

«Обличчя сучасної української літератури»

(до 60-ї річниці з дня народження письменниці Люко Дашвар)

 

   У жовтні 2017 року відзначає 60-у річницю з дня народження одна з найпопулярніших сучасних українських письменниць – Ірина Чернова, більш відома під літературним псевдонімом Люко Дашвар.

   Навколо літературного феномена під назвою «Люко Дашвар» багато таємниць і запитань. Чому саме такий псевдонім? Що робить твори письменниці настільки популярними, що вона отримала почесне звання «Золотого письменника», тиражі якого перейшли межу в сто тисяч? Чому авторка обирає такі провокативно-двозначні назви для своїх романів, як «Рай.Центр», «Молоко з кров’ю», «Биті є», «Мати все», «ПоКров», «На запах м’яса»? Як люди, що досі ніколи не брали до рук жодної книги, можуть зачитуватися романами Люко Дашвар? І як людина, що не планує ніяких «послань» через літературу, надихає тисячі людей на відверті зізнання у відгуках?

   Саме на ці питання була покликана відповісти літературна замальовка для студентів ІІ курсу «Обличчя сучасної української літератури», яка відкрила ще одне ім’я з модерного літературного товариства, а використані відеоматеріали (інтерв’ю з письменницею, буктрейлер її романів) доповнили образ сучасної української авторки Люко Дашвар.