Талановитий музикант підкорює Європу

   Талановитий музикант Адріан Ерп вже має низку тріумфальних виступів, перемог на різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах:  переможець конкурсу імені Г.Нейгауза, Гран-Прі  міжнародного конкурсу піаністів  «Feurich-Virtuoz»,  переможець Міжнародного конкурсу піаністів м. Брест (Франція). Адріан, як переможець конкурсів, отримав запрошення на виступи з сольними концертами у Відні та багатьох містах Франції.

   І знову чергова, блискуча перемога Адріана, студента ІІІ курсу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора (клас  заслуженого працівника культури України Маріанни Сокач),  у місті Ніцці (Франція)- здобуття  звання лауреата І премії у двох номінаціях на Х Міжнародному конкурсі піаністів  «Лазуровий берег». 

   Конкурс  є одним з найбільш престижних  музичних змагань Франції. Одною з причин неабиякої привабливості конкурсу є унікальне  географічне розташування міста на півдні Франції на березі Адріатичного моря.

   В конкурсі приймали участь музиканти з Японії, Китаю, США, Франції, Німеччини, Кореї, Угорщини, Польщі, Росії, Північної Африки. Конкурс проводився у декількох номінаціях, у два тури.  До конкурсу були допущені тільки 12 учасників у кожній номінації, які пройшли попередній відбір.

   Оцінювали майстерність юних віртуозів високоповажне  журі – провідні фахівці, відомі музиканти і педагоги з Франції, Бельгії, Швейцарії, Грузії, Китаю.  Головою журі та арт-директором конкурсу був відомий піаніст, педагог, музичний діяч Жільберт Сан-Пієтро ді Монте Россо. Президент журі - відомий піаніст та педагог, єдиний  учень французького композитора Ф. Пуленка, Габріель Таккіно. До складу журі також ввійшли:Франсуаз Шафіо– концертуюча піаністка, учениця Івон  Лефебюр, яка була знайома з Альфредом Корто; Принцеса  МакаДадіані - спадкоємець королівської  сім’ї  Грузії, працює в Консерваторії міста Цюріх (Швейцарія); Стефанос Томопулос- концертуючий грецький піаніст, голова фортепіанного відділу консерваторії Ніцци.

   З великої кількості учасників до фіналу було допущено лише трьох конкурсантів -  переможців попередніх турів. Фінал конкурсу – виконання концерту для фортепіано з симфонічним оркестром. Блискуче виконання Адріана у концертному залі Національної консерваторії Ніцци  Концерту фа-мінор Ф.Шопена – сенсаційний результат голосування журі : Адріан лауреат двох номінацій:  «Молоді таланти» та «Концертний виконавець».

   Журі конкурсу, слухачі,  відзначили   професійне та натхненне виконання творів та артистизм Адріана. Молодий піаніст захоплено виконує  твори різних стилів, вони його надихають на глибше розуміння музики, при цьому він зберігає безпосередність та щирість інтерпретації.

    Перемога у Ніцці подарувала Адріану нові можливості, творчу перспективу: молодого музиканта  запросили до участі у міжнародних конкурсах у Німеччині та Бельгії.