Меню розділу

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

 

І Відкритий конкурс виконавців на духових та ударних

інструментах імені Степана Томича

03-06 травня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

V Регіональний конкурс хорових диригентів

23 лютого 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

2018 рік 

в Україні оголошено 

Роком реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

«Пам’ятаємо про Голодомор…»

27 листопада 2017 року в бібліотеці Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора відбулася година спілкування до дня Пам’яті жертв голодоморів. Оксана Василівна Мурга розповіла студентам про трагічні події початку ХХ столітті на теренах України.

Голодомор 1932 -33 років – найбільша історична катастрофа України в ХХ столітті. Голодомор був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямованого  застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом тоталітарної системи проти мирних людей, внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення .Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.

Студенти  переглянули матеріали виставки «Пам’ятаємо про Голодомор…» Пам’ять про загиблих під час Голодоморів було вшановано хвилиною мовчання.