«Пам’ятаємо про Голодомор…»

27 листопада 2017 року в бібліотеці Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора відбулася година спілкування до дня Пам’яті жертв голодоморів. Оксана Василівна Мурга розповіла студентам про трагічні події початку ХХ столітті на теренах України.

Голодомор 1932 -33 років – найбільша історична катастрофа України в ХХ столітті. Голодомор був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямованого  застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом тоталітарної системи проти мирних людей, внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення .Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.

Студенти  переглянули матеріали виставки «Пам’ятаємо про Голодомор…» Пам’ять про загиблих під час Голодоморів було вшановано хвилиною мовчання.