Меню розділу

  

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

І Відкритий конкурс виконавців на духових та ударних

інструментах імені Степана Томича

03-06 травня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

2018 рік 

в Україні оголошено 

Роком реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

«Світ ловив мене, та не спіймав»

   13 грудня в Ужгородському музичному коледжі імені Д. Є. Задора відбулася лекція на тему: «Світ ловив мене, та не спіймав». Мурга Оксана Василівна розповіла студентам про життя і творчість Г.С.Сковороди, 295-річчя від дня народження  якого відмічається в грудні.

   Григорій Савич Сковорода - видатний філософ, педагог, мислитель, поет і письменник, найвидатніша постать в культурному й літературному житті України ХVIII ст. Як великий просвітитель він у своїх творах розвивав цілий комплекс ідей, актуальних для свого часу, виражав передові погляди українського громадянства. Його багатогранна філософська літературна творчість - видатне джерело мудрості.   

   Григорій Савич був всебічно обдарованою людиною - знався не тільки на філософії та письменстві, а й чудово співав, грав на багатьох музичних інструментах, був спеціалістом з античності та знав багато іноземних мов. Він постійно вчився, ніколи не зупинявся на досягнутому, весь час розвиваючись та пізнаючи нове. Невпинно поглиблюючи свої знання, Г. Сковорода передавав їх іншим – учням, знайомим, друзям та випадковим слухачам. Мандруючи Україною та світом, він цікавився життям, звичаями, мистецтвом, віруваннями інших народів та вносив до своїх творів враження від побаченого.

   Студенти ознайомилися з афоризмами  видатного філософа які є  актуальними у всі часи.