Меню розділу

  

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

І Відкритий конкурс виконавців на духових та ударних

інструментах імені Степана Томича

03-06 травня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

2018 рік 

в Україні оголошено 

Роком реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

Свято Миколая за участі учнів студії музичного коледжу

   Мабуть, всі діти чекають свято Миколая, тому що саме  тоді вони отримають довгоочікувані подарунки. Цей захід, звичайно, не міг оминути і Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора, тому що  тут навчається багато дітей, які захоплюються та люблять музику. Вони тим-більше заслуговують на подарунки, які і отримали 19  грудня 2017 року на концерті Миколая у великій залі музичного  коледжу.

   Концерт складався з двох частин. У першій частині учні показали себе на сцені як талановиті музиканти-виконавці. Дуже старанно і впевнено виконували свої невеличкі, але цікаві п’єси. На другій частині діти виступили як актори, вони грали новорічні сценки,  серед героїв яких були: ангели,  гномики, діти, матінка-Зима  та ін.  Ще більш святкової атмосфери додали костюми акторів, святково прикрашений зал та ялинка.

   Після виступу були вручені грамоти учням, які приймали участь у «Конкурсі  малюнків», переможцем якого стала учениця 2-го  класу - Рибович Алевтина.  І  на завершення, нарешті, Миколай (в ролі Олександр Воєводін, студент  ІV курсу спеціалізації «Теорія музики»)  роздав  всім учням  заслужені подарунки!

   Концерт  пройшов дуже вдало, було  присутніх чимало людей: батьки,   рідні, близькі, викладачі, друзі, які прийшли розділити свято, і підтримати тих хто зробив його незабутнім!

Любов Дешко студентка IV курсу

спеціалізації «Теорія музики»