Свято Миколая за участі учнів студії музичного коледжу

   Мабуть, всі діти чекають свято Миколая, тому що саме  тоді вони отримають довгоочікувані подарунки. Цей захід, звичайно, не міг оминути і Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора, тому що  тут навчається багато дітей, які захоплюються та люблять музику. Вони тим-більше заслуговують на подарунки, які і отримали 19  грудня 2017 року на концерті Миколая у великій залі музичного  коледжу.

   Концерт складався з двох частин. У першій частині учні показали себе на сцені як талановиті музиканти-виконавці. Дуже старанно і впевнено виконували свої невеличкі, але цікаві п’єси. На другій частині діти виступили як актори, вони грали новорічні сценки,  серед героїв яких були: ангели,  гномики, діти, матінка-Зима  та ін.  Ще більш святкової атмосфери додали костюми акторів, святково прикрашений зал та ялинка.

   Після виступу були вручені грамоти учням, які приймали участь у «Конкурсі  малюнків», переможцем якого стала учениця 2-го  класу - Рибович Алевтина.  І  на завершення, нарешті, Миколай (в ролі Олександр Воєводін, студент  ІV курсу спеціалізації «Теорія музики»)  роздав  всім учням  заслужені подарунки!

   Концерт  пройшов дуже вдало, було  присутніх чимало людей: батьки,   рідні, близькі, викладачі, друзі, які прийшли розділити свято, і підтримати тих хто зробив його незабутнім!

Любов Дешко студентка IV курсу

спеціалізації «Теорія музики»