Всеукраїнський конкурс вокалістів імені В.Сліпака 15-20 грудня 2017 року, м. Львів

І знову «Vivat» вокалістам!

   Щойно закінчився конкурс приурочений співаку-патріоту, воїну Василю Сліпаку, який понад усе любив Україну і жив для неї. Він дарував світові свій талант з іменем України і загинув за Україну.

   На цьому конкурсі представляв Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора студент ІІІ курсу спеціалізації «Академічний спів» Кривський Даниїл (клас викладача заслуженого працівника культури України – Підгородської Н.М.), котрий з гідністю виборов звання лауреата та отримав ще одну високу нагороду «За яскраву презентацію української народної пісні».

   Конкурс проходив у три тури і потрібно було неабияк попрацювати, щоб дійти до фіналу і сподобатися дуже іменитому, високопрофесійному та прискіпливому журі конкурсу. У складі журі були:

  • Сергій Магера – Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка, соліст Національної опери України;
  • Ольга Пасічна – професорка Університету музики імені Ф.Шопена (Польща);
  • Валерій Буймістер – Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка, професор Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, лауреат Гран-прі Міжнародного конкурсу вокалістів у м. Париж (Франція);
  • Софія Соломій – мешканка Італії, оперна діва, лауреат 14 Міжнародних конкурсів, яку радо зустрічають усі оперні театри світу;
  • Олег Махлай – США, мистецький керівник та головний диригент Української капели бандуристів Північної Америки;
  • Тарас Криса – головний диригент і художній керівник Львівського філармонічного оркестру, який продовжує працювати керівником оркестрів в університеті штату Невада (м.Лас-Вегас, США).

  Гордість проймає за такі здобутки нашого коледжу, за його талановитих студентів-вокалістів та високопрофесійних викладачів.