Свято труб!

   22 грудня  2017 року у великій залі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора відбувся концерт за участі студентів інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ), класу доцента, кандидата мистецтвознавства кафедри виконавського мистецтва Вакалюка Петра Васильовича. Допомагали артистам у концертних виступах провідний концертмейстер Лілія Самуляк та Владислав Пірус. Проведення такого заходу має велике значення для студентів коледжу та поціновувачів класичної музики.   

  В програмі концерту виконавців прозвучали твори різних епох та стилів. Широко були представлені твори В.А.Моцарта, В.Баха, Б.Марчелло, Т.Альбіноні, Ж.Арбана, В.Брандта, Г.Дініку, А.Аренського, А.Томазі, В.Доморацького. Присутні батьки та викладачі тепло сприймали виступи музикантів та підтримали їх бурхливими оплесками.

  Родзинкою концертної програми став виступ випускника музичного коледжу Егреші Юрія. Котрий на високому професійному рівні виконав концерт В.А.Моцарта та А.Томазі.

  Усі присутні глядачі щиро дякували молодим артистам за цікавий концерт та висловили свої сподівання на подальшу зустріч на концертній сцені Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.

 

Викладач-методист циклової комісії «Фортепіано»

Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора

Тетерюк-Кінч Ю.С.