МИСТЕЦТВО АНСАМБЛЕВОГО МУЗИКУВАННЯ

   5 лютого 2018 року у великій залі Ужгородської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Чайковського відбулося свято ансамблевого музикування. Юні вихованці закладу підготували концертний вечір фортепіанних ансамблів – дуетів та квартетів. Надзвичайно цікавими у контексті проведення заходу були коментарі кандидата педагогічних наук, викладача Юрош Олени Миколаївни, яка розповідала про особливості спільного музикування у ансамблях різного складу.

   На свято юних музикантів завітали також студенти-вокалісти Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора – Ковальчик Даниїла та Сабов Анастасія (клас викладача Данканич Ганни Михайлівни). Їхній концертний виступ став чудовим взірцем виконання ліричної музики у складі вокального дуету. Оскільки серед слухачів було багато батьків учнів, для них прозвучав відомий твір А. Пашкевича на слова Д. Луценка «Мамина вишня» (акомпанувала Чечур Габрієла Деметерівна). Студентки дуже добре доповнювали одна одну, передаючи образний настрій пісні багатством динамічних відтінків та тонким фразуванням.

   Виступ Ковальчик Даниїли та Сабов Анастасії був дуже корисним з точки зору профорієнтаційної роботи та набуття концертно-виконавської практики. Дякуємо організаторам концерту за запрошення долучитися до свята ансамблевого музикування.