Що нам відомо про безпечний інтернет?

   7 лютого 2018 року в Ужгородському музичному коледжі  імені Д.Є. Задора  викладач Мурга О.В. провела інформаційну годину спілкування  зі студентами на тему «Що нам відомо про безпечний інтернет?»  

   Студенти дізналися про те, що  в світі у другий вівторок лютого відзначається День безпечного Інтернету. Україна до цієї ініціативи приєдналася з 2008 року.

    З нагоди цього дня багато вітчизняних ІТ-підприємтв, громадських об’єднань започатковують різноманітні акції та ініціативи, спрямовані на забезпечення безпечного Інтернету, проведення профілактичних заходів, інформування користувачів про механізми захисту в процесі отримання інтернет-послуг, вживаються заходи щодо захисту приватного життя.

   День безпечного Інтернету – це ще один привід для того, аби об'єднати зусилля держави, бізнесу і громадськості у пошуку шляхів безпечного використання Інтернету, обговорити питання інтернет-етики та інтернет-безпеки, вжиття заходів з популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей і молоді.

    Проведення Дня безпечнішого Інтернету дозволяє привернути увагу в суспільстві з одного боку до негативних аспектах використання Інтернету, а з іншого – до позитивних ініціатив і проектів, спрямованих на підвищення освіченості користувачів у використанні інформаційних технологій.

   Для багатьох електронна пошта чи соціальні мережі стали настільки невід’ємною частиною повсякдення, та мало хто замислюється над ймовірною небезпекою, яку може містити глобальна мережа. На сторінках он-лайн-спільнот, які набули величезної популярності останнім часом, користувачі розміщують величезну кількість приватної інформації, не усвідомлюючи, що згодом вона може бути використана проти них. Інтернет все більше проникає в усі сфери суспільного життя, це надає значну кількість переваг, але й несе в собі загрози.

   Студенти  навчального закладу ознайомилися з матеріалами Інформрев’ю на  тему: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».