Відкрите заняття викладача Жужгової А.А.

   13 лютого 2018 р. викладач циклової комісії «Народні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Жужгова А.А. на високому методично-професійному рівні провела відкрите заняття з дисципліни "Інструментознавство" на тему: «Партитура та інструменти симфонічного оркестру». Ця дисципліна є важливою складовою у підготовці майбутніх керівників оркестрів. Багато випускників коледжу сьогодні успішно керують оркестрами, які досягли визнання як на Україні, так і за її межами.

   В коледжі надзвичайно велика увага приділяється методичній роботі, вмінню реалізувати себе в педагогічній діяльності та передати грунтовні знань студентам. На занятті чудово об’єднались різні форми роботи: колективна, групова, індивідуальна, що дало можливість розкрити студентам власні здібності, заглибитись у матеріал, зрозуміти його.  Викладач зуміла успішно організувати пізнавальну діяльність студентів на всіх етапах заняття. Протягом усього заняття простежувалася професійна спрямованість навчання та використання міжпредметних зв’язків.

  Анастасія Анатоліївна використала мультимедійні засоби, що у поєднанні із змістовним і доступним поясненням викладача сприяло розвиткові пізнавального інтересу студентів, зробило урок ефективним, а роботу студентів  - активною. 

   Відкрите заняття Жужгової А.А. засвідчило про здатність викладача підготувати високопрофесійних фахівців для подальшої їхньої діяльності в якості викладача, артиста оркестру та керівника оркестру.

   Методист коледжу М.В.Коваль