Меню розділу

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

ІІ Відкритий конкурс піаністів

імені Дезидерія Задора

22-25 березня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

 

І Відкритий конкурс виконавців на духових та ударних

інструментах імені Степана Томича

03-06 травня 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора

V Регіональний конкурс хорових диригентів

23 лютого 2018 р.

деталі в розділі "Про коледж"

 

 

2018 рік 

в Україні оголошено 

Роком реалізації правопросвітницького проекту

«Я маю право!»

Відкрите заняття викладача Жужгової А.А.

   13 лютого 2018 р. викладач циклової комісії «Народні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Жужгова А.А. на високому методично-професійному рівні провела відкрите заняття з дисципліни "Інструментознавство" на тему: «Партитура та інструменти симфонічного оркестру». Ця дисципліна є важливою складовою у підготовці майбутніх керівників оркестрів. Багато випускників коледжу сьогодні успішно керують оркестрами, які досягли визнання як на Україні, так і за її межами.

   В коледжі надзвичайно велика увага приділяється методичній роботі, вмінню реалізувати себе в педагогічній діяльності та передати грунтовні знань студентам. На занятті чудово об’єднались різні форми роботи: колективна, групова, індивідуальна, що дало можливість розкрити студентам власні здібності, заглибитись у матеріал, зрозуміти його.  Викладач зуміла успішно організувати пізнавальну діяльність студентів на всіх етапах заняття. Протягом усього заняття простежувалася професійна спрямованість навчання та використання міжпредметних зв’язків.

  Анастасія Анатоліївна використала мультимедійні засоби, що у поєднанні із змістовним і доступним поясненням викладача сприяло розвиткові пізнавального інтересу студентів, зробило урок ефективним, а роботу студентів  - активною. 

   Відкрите заняття Жужгової А.А. засвідчило про здатність викладача підготувати високопрофесійних фахівців для подальшої їхньої діяльності в якості викладача, артиста оркестру та керівника оркестру.

   Методист коледжу М.В.Коваль