Артуро Сандоваль на сцені Львівської опери

   26 лютого 2018 року ознаменувався дійсно важливою подією. У Львівському театрі опери та балету  виступив  легенда світового джазу автор 25 альбомів, володар десяти премій Греммі  та багатьох інших нагород  - Артуро Сандоваль. Незважаючи на свої 68 років, він як і раніше в формі і продовжує вражати  публіку  своєю блискучою та віртуозною грою . Концерт Артуро Сандоваля  у Львові – це грандіозна подія для всіх цінителів джазу. Творчість геніального музиканта високо цінується у всьому світі, тому кожен його виступ збирає тисячі глядачів та справжні аншлаги. Артуро віртуозно грає на трубі та фортепіано, створюючи справді захоплююче звучання, яке нікого не залишить байдужим.

     Надзвичайно приємно, що викладачам  Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти»  Поповичу Емериху  та Поповичу Томасу також випала нагода  бути присутніми на цьому грандіозному концерті, а також особисто зустрітися та поспілкуватися з геніальним музикантом та з учасниками його групи. Такі відчуття важко передати словами, адже, коли поряд  з вами стоїть  така особа, спілкується з вами, це просто неймовірно. Артуро ділився своїм досвідом та розповідав про свої плани на майбутнє. Не менш цікавим було спілкування викладачів коледжу з учасниками його квінтету, кожен  з яких сам по собі є унікальним музикантом. Звичайно, адже такого рівня музикант як Артуро Сандоваль працює лише з найкращими.

    Глядачів чекав дивовижний вечір джазової феєрії, що дозволив по новому насолодитися улюбленими композиціями і почути яскраві музичні сюрпризи від легендарного кубинського трубача піаніста. У чому ж секрет успіху Артуро Сандоваля? Безумовно, в його таланті. Він володіє унікальним, високим діапазоном гри на трубі та блискучим мисленням імпровізації, а ще також у  його творчій сміливості – Артуро відкритий для експериментів і до створення нових альбомів.   

     Поряд з класикою він виконує запальний латинський джаз і кавери сучасних пісень. За свою величезну кар’єру  музикант виступав разом із зірками поп-музики Аліша Кіс та Джастіном Тімберлейком, а також Кенні Джі, Глорією Естефан, Майнардом Фергюсоном та іншими світовими знаменитостями.

   Чому варто було піти на концерт Артуро Сандоваля? По-перше - щоб почути лауреата 10 премій Греммі; по-друге - бути враженим від віртуозного виконання маестро; а по-третє - відчути на собі магію джазу і закохатися в цю музику.

Викладачі циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти»

Попович Е.Ф. та Попович Т.Ф.