«Спадщина великого закарпатця» О.Духновича

   26 лютого 2018 року  в межах тижня циклової комісії  «Загальноосвітні, гуманітарні та соціально- економічні дисципліни»,  відбулася година  спілкування   «Спадщина великого закарпатця» до 215 річниці з дня народження Олександра Духновича. Викладач  Мурга  Оксана  Василівна  розповіла студентам про  життя і педагогічні ідеї О.Духновича.

   Олександр Духнович постає перед сучасниками в декількох іпостасях: громадсько-культурний діяч першої половини ХIХ століття, педагог, просвітитель, письменник, публіцист, історик, етнограф, фольклорист, філософ, видавець, греко-католицький священик, каноник капітули в Пряшеві. Це особистість складна, суперечлива, неординарна, яку то високо підносили, то надзвичайно принижували.

   Постать Духновича привертає увагу істориків ,педагогів, літературознавців та громадськості. За рішенням ЮНЕСКО  2003 рік було проголошено Міжнародним роком  О.Духновича.

   Студенти музичного коледжу мали можливість переглянути  презентацію та прочитати  поезії, афоризми, загадки та вшанувати пам’ять найвидатнішого культурно-освітнього діяча Закарпаття ХІХ століття.