Виступ студентів з духовим оркестром у філармонії

   Трішки більше, аніж 2 дні залишилося до неймовірно гарного весняного свята жіночності – 8 Березня.

  З цієї нагоди 05 березня 2018 року в залі Закарпатської обласної філармонії відбувся концерт духового оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Володимира Співака.

  Цей колектив знаний у нашому місті та за його межами своєю професійною грою, яка зламала стереотип духових оркестрів, які зазвичай грали марші та твори на патріотичну тематику.

  Володимир Співак щоразу з особливим підходом обирає солістів-інструменталістів та солістів-вокалістів до співпраці, і якою приємною несподіванкою було те, що жартівливу українську народну пісню в обробці В.Конончука «Била мене мати» запропонували виконати студентці І курсу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Фреган Марині та Дешко Адріяні (клас викладача заслуженого працівника культури України Зелінки В.С.)

  Ці студентки вступили до музичного коледжу уже з відповідною підготовкою, але навчаючись на І курсі ще не мають досвіду виконання творів з оркестровим супроводом, та ще й у супроводі такого високопрофесійного колективу. Та, не зважаючи на це, судячи по бурхливим оплескам та гарним відгукам колег-музикантів та пересічних слухачів, наші майбутні виконавці із завданням справились на відмінно.

   Молодість та обдарованість взяли верхи.

   Ще одною із родзинок концерту стала ведуча, яка також являється студенткою ІІІ курсу нашого коледжу. Вдала артистична, поетична заставка створювали приємну атмосферу концерту.

  Бажаємо усім нам творчих успіхів у подальшій роботі. Надіємось на подальшу співпрацю. А всіх жінок з прекрасним святом – святом весни, тепла та гарних сподівань!

Викладач циклової комісії «Академічний спів»

Зелінка В.С.