Концерт з творів Антоніо Вівальді

   4-го березня 2018 року у великій концертній залі Закарпатської обласної філармонії у рамках проекту «Музика вихідного дня» відбувся концерт камерного оркестру з солістами та органом присвячений творам видатного композитора епохи бароко Антоніо Вівальді. Керівником камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії є заслужений артист України Владислав Юрош.

   До участі  у концерті в якості солістів з оркестром були запрошені викладачі  Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти» Попович Е.Ф. (труба), Попович Т.Ф. (труба)  та  Попович Т.Б. (флейта)

   На концерті панувала чудова атмосфера, глядачі дістали багато приємних вражень та позитивних емоцій, як від оркестру так і від солістів. Адже чудова та неперевершена музика геніального італійського композитора завжди вражає слухача своєю віртуозністю, прозорістю та різноманітністю.

   Приємно, що саме викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора тісно співпрацюють в якості солістів з колективами Закарпатської обласної філармонії, такими як – камерний оркестр, симфонічний оркестр.

  Попереду ще багато сольних та інших виступів як викладачів так і студентів музичного коледжу на різних концертних сценах як в Закарпатській області, так і по всій Україні, а також за кордоном.