МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ «БРЕЙН-РИНГ 2018»

   Напередодні чудового весняного свята 8 березня, у стінах Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора відбулась довгоочікувана інтелектуальна гра-змагання «Брейн-ринг 2018» з музично-теоретичних дисциплін.

   Для студентів навчального закладу – це гра, яка згуртовує, спонукає до пізнання нового, це яскрава і особлива подія життя. Брейн-ринг – стає не тільки випробовуванням рівню і якості знань, гра є стимулом мислення, відпрацюванням швидкості реакції і вміння знаходити правильні відповіді на неординарні та складні запитання.

   Проведення музично-теоретичних змагань вже має свої добрі традиції. В цьому році, як завжди, гра викликала до себе великий інтерес в учасників та вболівальників.

  На початку брейн-рингу відбулося традиційне жеребкування. Після відбіркового першого туру у змаганні за призові місця зійшлись команди «Народні інструменти», «Академічний спів» та «Оркестрові духові та ударні інструменти». Особливе завдання, яке стояло перед капітанами команд полягало у розкритті постаті композитора, що вимагало від них представити митця як близького товариша, людину, яка є надзвичайно талановитою та особливою. Команди на чолі з капітанами відповідально підійшли до завдання, це принесло кожній з них задоволення та звичайно успіх. Під час гри панувала невимушена атмосфера імпровізації, азарту та гарного настрою.

   Подібність завдань створювала рівні умови для усіх команд, результати яких оцінювало авторитетне журі у складі провідних викладачів музично-теоретичного відділу: В.В.Мадяр-Новак, Н.Ю.Бізіля, Н.І.Пришляк, В.О.Тюпа-Павай та Н.І.Стинич.

   Також в роботі Брейн-рингу задіювалась аудиторія вболівальників, які активно приймали участь у ході гри. Час пролетів  непомітно. В кінці творчих змагань було проголошено підсумки. Участь у такому заході була оцінена призами від студентського профкому та викладачів-теоретиків, тому нікого не було залишено поза увагою.

  Дипломи учасників «Брейн-рингу 2018» отримали всі команди.

  Серед студентів виконавських відділів переможцями стали:

I місце – «Оркестрові струнні інструменти»

II місце – «Академічний спів»

III місце – «Народні інструменти»

Серед студентів спеціалізації «Теорія музики»:

I місце – команда «Б»

II місце – команда «А»

   У номінації «Краща гармонізація народної мелодії» здобула перемогу Токар Дарина – студентка IV курсу спеціалізації «Фортепіано».

   Ми вкотре впевнились в тому, що бути митцем-музикантом це прекрасно, а пізнавати творіння митців минулого і сучасності є неабияка честь і насолода. Такого роду вечори об’єднують творчу молодь навколо спільної ідеї служіння музичному мистецтву, піднімають престиж професії музиканта і переконливо демонструють таланти та великий творчий потенціал студентів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.

 

 Голова циклової комісії «Теорія музики»

Н.І.Стинич