Спортивні події березня

2 березня в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора відбувся турнір з настільного тенісу «Краща ракетка коледжу». В змаганнях прийняли участь вісім кращих студентів коледжу.  Переможцем турніру став студент першого курсу спеціалізації «Теорія музики» Керецман Віталій, який у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 переміг чемпіона коледжу Влада Аурела студента ІІ курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти». На третьому місці студент ІІІ курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» Гренджа Павло, який переміг з рахунком 2:1 Біланинця Василя студента ІІІ курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти».                   Вітаємо переможця турніру, «Кращу ракетку коледжу» – Керецмана  Віталія! Вітаємо призерів та всіх учасників змагань!