Відкрите заняття викладача Данканич Г.М. на тему: «Особливості створення музичного образу в ансамблевих творах»

   27 березня 2018 викладач циклової комісії «Академічний спів»    Данканич Г. М. на високопрофесійному рівні провела відкрите заняття на тему: «Особливості створення музичного образу в ансамблевих творах».

   Засновані на професійному підході заняття в класі вокального ансамблю мають на меті створення умов для розкриття індивідуальності кожного студента. Вони дають можливість не тільки озброїти молодих вокалістів спеціальними знаннями, вміннями та навичками, але й формувати їхній творчий потенціал, виконавську майстерність та художні смаки. Одним із головних завдань у класі ансамблю є робота над вокально-художнім звуком − найважливішим засобом художньої виразності в музичному виконавстві та мистецтві впливу на слухача. Формування художнього звуку та художнього смаку, які тісно пов’язані між собою, набувають пріоритетного значення і є складовою частиною виконавської майстерності.

  На занятті було проаналізовано вокальні прийоми, які є складовою частиною виконавської майстерності. Викладач акцентувала увагу студентів на удосконаленні навиків самоконтролю та формуванні уміння практично застосовувати набуті знання у ході виконання програмових творів для створення переконливого музичного образу.

   Заняття було змістовне, цілеспрямоване, насичене, емоційне. 

Методист Коваль М.В.