Волос Іванна – Лауреат І Всеукраїнського конкурсу «Нове обличчя»

   31 березня 2018 року за сприяння Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України та Всеукраїнської громадської організації «Спілка музикантів України» відбувся І Всеукраїнський конкурс «Нове обличчя». Учасники змагалися у трьох номінаціях: «Академічний вокал», «Струнні інструменти» та «Народні інструменти». Конкурсні прослуховування було проведено у Великій залі Київської ДМШ №3 імені В. С. Косенка.

   До складу журі конкурсу вокалістів увійшли директор Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Корисько, заслужена артистка України, солістка Національного Будинку органної та камерної музики України, оперна співачка Марія Ліпінська (мецо-сопрано) та заслужена артистка України, солістка Національної академічної капели «Думка» Іванна Пліш (сопрано).

  Всього на змагання приїхало 47 молодих співаків з різних міст України – Херсона, Дрогобича, Луцька, Маріуполя, Миколаєва, Львова, Харкова, Одеси, Києва та різних міст Київської області.

  Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора на конкурсі гідно презентувала студентка ІІІ курсу спеціалізації «Академічний спів» Іванна Волос (клас викладача Данканич Г. М.). За умовами конкурсу, кожен з учасників ІІ туру повинен був підготувати твори старовинних майстрів та українських композиторів, тож у виконанні нашої студентки прозвучала пасакалія А. Вівальді «Piango, gemo» та закарпатська народна пісня в обробці Д. Задора «Колисала я» (акомпанувала викладач Чечур Г. Д.). Незважаючи на те, що Іванні довелося змагатися із студентами НМАУ імені П. І. Чайковського, члени журі високо оцінили її підготовку та нагородили званням Лауреата ІІІ ступеню, медаллю та пам’ятними подарунками. Тембральні якості голосу нашої студентки дуже сподобалися заслуженій артистці України Марії Ліпінській, і тому вона вручила Іванні ще один приз – сертифікат на безкоштовне проходження майстер-класу, який вона проводитиме у кінці квітня в Києві.

  Викладача Данканич Г. М. також було нагороджено подячним листом Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України за  високий рівень підготовки конкурсантки.

  Ми вітаємо лауреатів конкурсу, їхніх викладачів і концертмейстерів, та бажаємо їм подальших перемог у майбутньому!