«Біль і тривоги Чорнобиля»

   32 роки тому світ схвилювала наймасштабніша техногенна катастрофа, що сталася на Чорнобильській АЕС. Цю трагедію неможливо стерти з пам’яті.

  Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

   З метою виховання небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, почуття любові до людини, землі, держави в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є.Задора проведено заходи з нагоди відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи:

-    з 16 квітня діє книжкова виставка «Біль і тривоги Чорнобиля»


-  24 квітня проведена бесіда «Вплив радіоактивних речовин на організм людини» з переглядом документального фільму (викладач екології Кормош Н.І.)

- 27 квітня викладачем історії Серкез О.А. проведена лекція «Чорнобильська трагедія» з переглядом документального фільму

- 26 квітня студенти відвідали меморіал жертвам та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в Ужгороді у парку "Ротарі" .


Кормош Н.І.,

завідувач відділення