Педагогічна практика на цикловій комісії «Хорове диригування»

   Студенти IV курсу спеціалізації «Хорове диригування» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора успішно провели відкриті уроки по практиці роботи з хором та педагогічній практиці, які проходили на базі хорів:  учнів молодших та старших класів Ужгородської дитячої школи мистецтв (керівник Швайгер Н.Л.) та Ужгородської дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського (керівники: Зелінка В.С., Тимчик О.Й.).

   За час проходження практики роботи з хором студенти мали змогу набиратися досвіду роботи  з хором, засвоїли основні прийоми роботи з хором, оволоділи ключовими методами вокально-хорової роботи, використовували свої знання і навички на практиці. Вони якнайкраще проявили себе під час проведення відкритого уроку,  показуючи свою роботу за цілий рік.

   Також наші студенти провели відкриті уроки по педагогічній практиці на базі Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови,  під  наставництвом вчителя музики Лабик К.В.,  Ужгородська спеціалізована ЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, під наставництвом вчителя музики Кирлика Я.Ю. та ДНЗ №40 -  Алексій А.

   На уроках педагогічної практики та в ході проведення відкритого уроку студенти-практиканти показували навички самостійної роботи з учнями,   свої виконавські можливості у поданні матеріалу уроку, використовували  технічні засоби навчання:  DVD, магнітофон.

   Хочеться висловити окрему подяку керівникам колективів хору: Швайгер Н.Л., Зелінці В.С., Тимчик О.Й. та вчителям музики Лабик К.В., Кирлику Я.Ю. та  Алексій А. за плідну співпрацю у справі виховання майбутнього фахівця-музиканта.

Викладач циклової комісії  «Хорове диригування»

Зюбрицька О.Г.