АНАСТАСІЯ САБОВ – ЛАУРЕАТ І ПРЕМІЇ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ВИКОНАВЦІВ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ

   ІІІ Всеукраїнський учнівський фестиваль-конкурс виконавців творів українських композиторів було проведено 28 квітня 2018 року за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності та інформаційної підтримки Міністерства культури України.

   Метою конкурсу стала популяризація та розвиток українського музичного мистецтва, виявлення талановитих, творчих і обдарованих музикантів, створення окремого українського музичного сегменту в європейському музичному мистецтві, сприяння талановитій молоді, допомога у творчому розвитку майбутнього покоління.

   Конкурсні прослуховування відбулися у концертній залі Ніжинської ДМШ на Чернігівщині. До складу журі увійшла народна артистка України Марина Гончаренко, народний артист України Микола Шумський та солістка академічного камерного хору імені Д. Бортнянського Єлизавета Лудінова.

   Рівень Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора гідно презентувала студентка IV курсу відділу «Академічний спів» Анастасія Сабов (клас викладача Данканич Г. М.). Майстерно виконавши арію Панни з опери М. Лисенка «Ноктюрн», вона здобула звання Лауреата І премії конкурсу (акомпанувала викладач Чечур Габрієла Деметерівна).

   Дуже приємним є те, що переможців конкурсу буде нагороджено дипломами Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності (вручення відбудеться у приміщенні Верховної Ради України), а мистецький навчальний заклад, який виховав лауреатів конкурсу, отримає від Комітету подячного листа.

   Вітаємо переможців та щиро бажаємо їм не зупинятися на досягнутому!