73-я річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   9 травня 2018 року, по всій території України проводять поминальні заходи з вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.  

   Закарпаття, а, зокрема, і Ужгород не стали винятком – 9 травня в обласному центрі Закарпаття відбулися урочистості з нагоди 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні .

   Керівники області та міста, представники влади, ветеранських організацій, військових частин, правоохоронних органів зібралися разом, щоб покласти квіти до відомих меморіалів краю .

   Розпочалися святкові заходи покладанням вінків та квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям», що на українсько-словацькому кордоні. Після чого всі небайдужі рушили до пам’ятника «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни», що на площі Кирила і Мефодія, де музичний супровід виконував духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (директор коледжу – заслужений працівник культури України Стегней С.Н., керівник духового оркестру заслужений артист України Томич Ф.Ф)

   Завершенням святкувань стало покладання квітів до могил воїнів, які загинули в АТО та до Вічного вогню, які знаходяться на «Пагорбі Слави».