У Бельгії вийшов друком твір «Мелодія» Віктора Теличка для кларнету соло та оркестру кларнетів

   Нещодавно в Бельгії вийшов з друку твір – «Мелодія»  для кларнету соло та оркестру кларнетів закарпатського композитора, піаніста, викладача Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата всеукраїнської премії імені В. С. Косенка  та обласної премії ім. Д. Задора Віктора Теличко.

   «Мелодія» для кларнету соло та оркестру кларнетів  В. Теличка багато разів виконувалась  в Данії, Бельгії відомим бельгійським колективом під керівництвом професора Брюссельської Королівської консерваторії Гедвіга Швімберга, у супроводі фортепіано  - на майстер-класах «Clarnetissimo», які Г. Швімберг проводить в різних країнах Європи більше 20 років.

   Свій ужгородський концерт в рамках І-го відкритого конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені Степана Томича – Г. Швімберг, Ф. Томич та Ю. Кляйн  у супроводі камерного оркестру Закарпатської філармонії завершили твором В. Теличка «Dandy’s Rag», який дуже сподобався бельгійському музиканту. Г. Швімберг замовив автору переклад для оркестру кларнетів і планує виконати його в Іспанії, Італії, інших країнах.

Наталія Стинич,
голова циклової комісії
«Теорія музики»