Звітний концерт учнів студії Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора

   Ну ось, минув ще один рік. Саме час для підведення підсумків. Хтось спробував свої перші кроки в музиці, а хтось здобув нові знання і став вже дорослішим.

   Найголовнішою подією навчального року для учнів музичної студії є звітний концерт, шлях до якого лежить через велику працю та наполегливість. Саме він відбувся 18 травня у малій залі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора, де всі присутні мали змогу побачити успіхи дітей та насолодитися їхньою грою. В теплій затишній залі лунали твори видатних композиторів: П.І.Чайковського, О.Гнєсіна, К.Мяскова, Ф.Корулі, І.Берковича, Е.Архіпової, В.А.Моцарта, Б.Самойленка, Л. Дакена, Ф.Шопена, М.Колеси, К.М.Вебера та українські народні пісні.

   Розпочали концерт наші самі маленькі:  Барна М., Ткачук А., Кривський К., Закусило Д., Козарь Д., Повханич Г. Не дивлячись на те, що для них це був перший виступ, їхнє хвилювання навіть не було помітно.

   Старші учні показали майстерне володіння своїми інструментами. Здається тільки нещодавно вони були такими маленькими, а вже сьогодні стоять на цій сцені як досвідченні виконавці. Одні показали своє майстерне володіяння гри на скрипці (Дідик С.), на народних інструментах (Мільо С., Товт К., Сирохман В.), на сопілочці (Бучко В.) та на фортепіано (Курта Д., учок Б, Канчій С.). У виконанні учениці 4 класу Гузинець А. прозвучали цікаві «Небелиці» К.Мяскова (слова Б.Чупи), яка  зацікавила всіх присутніх своїм співом про цікаві пригоди звіряток. Доповнив концерт прекрасне звучання віолончелі, у виконанні учениці 7 класу Нурієвої В. В її руках він співав так, ніби щось нам хоче нам розповісти.

   Але звичайно не можливо не згадати і про практикантів та їх викладачів, які допомагають учням розвиватися, навчатися і досягати успіхів.

   А щодо глядачів, то вони не залишили байдужими нікого своїми бурними оплесками.

  Звітний концерт творчих дітей подарував всім присутнім не тільки зустріч із талановитими музикантами та вокалістами, а й впевненість у тому, що культура нашого міста процвітає.