SUONI DI GIOIA

   23 травня 2018 року у виставковій залі Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая відбувся ювілейний творчий вечір викладача циклової комісії «Академічний спів», лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Данканич Ганни Михайлівни. У концерті, який мав назву «Suoni di gioia» («Звуки радості»), взяли участь також студенти викладача Волос Іванна, Ковальчик Даниїла та Сабов Анастасія, а також Маркович Роман – випускник класу Г. М. Данканич, який тепер продовжує навчання на вокальній кафедрі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

   До програми вечора увійшли кращі зразки світової та української вокальної музики, сольні та ансамблеві номери. У виконанні Данканич Г. М. прозвучали «Арія Маргарити з перлами» з опери «Фауст» Ш. Гуно, арія Суламіф з ораторії «Пісня пісень» М. Лаврі, сцена і арія Оксани з опери «Черевички» П. Чайковського, романси «Соловей» К. Сен-Санса, «Люблю» та «Чого з’являєшся мені у сні?» Ф. Надененка, «Зацвіла в долині» М. Скорика та закарпатська народна пісня в обробці Д. Задора «Серед села дичка». Студенти порадували слухачів майстерним виконанням творів Ф. Мендельсона, Л. Лео, Ш. Гуно, Ж. Оффенбаха, М. Лисенка, Ф. Колесси, І. Шамо, Л. Шукайло та Л. Ященка.

   Окрему подяку хочеться висловити концертмейстерам, які прикрасили музичне свято – викладачам УжМК Григор’євій Лідії Вікторівні, Чечур Габрієллі Деметерівні, викладачу Ужгородської ДШМ Лендєл Наталії, студентам відділу «Фортепіано» Мелеш Нелі та Ленарт Вероніці (клас викладача Сігеті Ольги Вікторівни).

   Приємно, що підтримати ювілярку прийшло дуже багато слухачів – колег, студентів, рідних, а також велика кількість ужгородців та гостей міста, для яких цей вечір вокальної музики став справжнім подарунком.