Концерт Ковача Габора - студента спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти»

   24 травня 2018 року у Хустській школі мистецтв відбувся звітний концерт студента III-го курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора Ковача Габора (клас викладача Шіпош Н.А.) Такі  традиційні студентські звіти у мистецьких школах області є підсумком роботи студентів виконавських відділів на протязі навчального року, важливими моментами у набутті сценічного досвіду та професійного зросту. 

   Зацікавила та захопила слухачів програма концерту, побудована на кращих взірцях скрипкової музики композиторів різної доби. Кожний номер у виконанні студента вирізнявся яскравими образними характеристиками та музичною переконливістю. Відчувалось його натхненне бажання якнайкраще розкрити  емоційно-образний зміст творів,  подарувати  естетичну насолоду слухачам. Благородно-виважено, переконливо прозвучали Ларго та Алегро із сонати До-мажор для скрипки соло Й.С.Баха, блискуче-віртуозно I частина концерту №1 fis-moll, одного з кращих творів польського скрипаля-віртуоза Г.Венявського. У виконанні мініатюри студент проявив себе справжнім зрілим музикантом. Заслужене «браво» слухачів отримало вишукано-елегантне виконання «Капріччіо» Е.Елгара, тонкий музичний смак виявлений у виконанні п’єси Ф.Крейслера  «Муки кохання» та блискуче-віртуозний «Танець гномів» А.Бацціні.

   Розкриттю художнього змісту виконуваних творів сприяла високопрофесійна гра, майстерна підтримка концертмейстера Савченко Н.В.

   Щирі аплодисменти слухачів були заслуженою нагородою для юного виконавця. Від імені присутніх директор школи подякувала юному скрипалеві та його наставнику за справжнє свято скрипкової музики, відзначила  виконавську  майстерність та професіоналізм скрипаля, побажала подальших успіхів та творчих досягнень.