Вітаємо з нагородою Віру Василівну Мадяр-Новак!

   Всеукраїнським проектом  «Я – Українка» за підтримки та участі представників Aдміністрації президента, Верховної Pади України, Кабінету Міністрів України, обласних і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, міжнародних та громадських об’єднань  обрано 150 жінок України за вагомі здобутки у духовному відродженні нації.

   До переліку достойних імен увійшла і викладач комунального вищого навчального закладу «Ужгородський  музичний коледж імені Д.Є.Задора» Закарпатської обласної ради – Віра Василівна Мадяр-Новак за книгу «Володимир Гошовський і Закарпаття» 2017 року.

   В урочистій церемонії із вручення Почесної грамоти  «За особистий внесок у розвиток України», ордену «Берегиня України» та книги пошани «Я – Українка» брали участь перший президент України Леонід Кравчук, почесний голова проекту  – народний депутат Олександр Марченко, народні депутати Володимир Пилипенко, Олександр Чорноіваненко, народний артист України Анатолій Гнатюк та ряд інших.

   Це визнання примножує славу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора та засвідчує про високий фаховий рівень його викладачів.