Звітний концерт студентів спеціалізації «Академічний спів» класу викладача Підгородської Н.М.

   Справжнє свято музики і весни відбулося 31 травня 2018 року в Закарпатському обласному художньому музеї імені Бокшая, ще й погода підіграла струнами арфи юним вокалістам, що професійно та безпосередньо дарували свій талант багаточисленній публіці.

  З надзвичайно високим професійним рівнем виступили студенти спеціалізації «Академічний спів», лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів класу викладача-методиста, заслуженого працівника культури України Надії Миколаївни Підгородської.

   Справжнім соловейком розливалися голоси першокурсниць Товт Катерини, Саваріної Анастасії, Гузинець Дар'ї, а також Пилипіва Павла. Самовідданий спів підкорював такою філігранністю та артистичною передачею музичних та словесних текстів.

   Дуже виразно прозвучали твори українських композиторів та обробки українських народних пісень у виконанні Кривського Даниїла, Кузьми Ганни, Іваниці Діни, Кунак Анастасії, Білак Іванни та дует Іваниці Діни та Волос Іванни.

   Родзинкою вокального вечора став виступ студента ІІІ курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» Чепканича Олега, який підкорив публіку чарівним тембром голосу та неповторними вокальними даними, за що і отримав бурхливі оплескіи. 

  Супроводжували молодих виконавців концертмейстери Голубєва Лариса, Тетерюк-Кінч Юлія, Атрощенко Христина та Гайдук Олеся, які показали неабияку майстерність гри на фортепіано та професіоналізм концертмейстера. 

   Задоволена публіка сприймала кожен номер цікавої концертної програми шквалом аплодисментів.