ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ З СОЛЬНОГО СПІВУ ТА КЛАСУ АНСАМБЛЮ

   10 червня 2018 року у виставковій залі Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая з успіхом відбулися державні іспити студентів спеціалізації «Академічний спів» з дисциплін «Сольний спів» та «Клас ансамблю». Цього року на відділі навчалося четверо випускників – Білак Іванна, Кузьма Ганна (клас викладача Заслуженого працівника культури України Н. М. Підгородської), Ковальчик Даниїла та Сабов Анастасія (клас викладача Г. М. Данканич). Протягом навчання у коледжі ці студентки неодноразово брали участь у престижних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, і ніколи не поверталися без перемоги. Без сумніву, така виконавська практика дуже посприяла їм у фаховому вдосконаленні.

   Іспит пройшов на високому виконавському рівні. До складу державних програм студенток увійшли твори різних епох та стилів – старовинні арії Дж. Паізієлло та Й. С. Баха, арії з опер Дж. Верді, Ш. Гуно та М. Лисенка, романси Ф. Шуберта, М. Балакірєва, А. Кос-Анатольського, М. Кропивницького, ансамблеві твори В. А. Моцарта, О. Гречанінова, І. Шамо, Б. Лятошинського та обробки народних пісень.

   Студентки продемонстрували гарне володіння вокальним інструментарієм, яскраву артистичність та вміння передавати образний зміст творів.

   Державну екзаменаційну комісію очолив Заслужений артист України Мирослав Тарасович Драган. Схвальні відгуки голови комісії отримали викладачі, які готували студенток – Н. М. Підгородська та Г. М. Данканич. Було відзначено вдалий вибір репертуару та якісну професійну роботу.

   Ми дякуємо також концертмейстерам, які допомогли юним співачкам успішно скласти іспити – Христині Атрощенко, Олесі Гайдук, Габрієллі Чечур.

   Бажаємо нашим випускникам яскравої творчої долі та продовження професійного зростання!