На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв стартував 26-ий сезон в обласному оздоровчому таборі для обдарованих дітей «Гармонія»

   Відпочивальниками табору традиційно стали найталановитіші учні шкіл естетичного виховання краю – переможці творчих конкурсів від районного до міжнародного рівнів. Таборування в «Гармонії» особливе тим, що у ньому гармонійно поєднані розважальна частина та творчий вишкіл – під наглядом досвідчених педагогів і музикантів, викладачів Ужгородського  музичного коледжу імені Д.Є. Задора, а саме: голів циклових комісій коледжу – Сокач М.Е. - заслужений працівник культури України, циклова комісія «Фортепіано», Стегней В.В. – заслужений працівник культури України, «Народні інструменти», Томич Ф.Ф – заслужений  артист України, «Оркестрові духові та ударні інструменти», Шіпош Н.А. – «Оркестрові струнні інструменти».

   Відпочивальникам поважні гості побажали провести час із користю і задоволенням, знайти нових друзів та утвердитись у бажанні пов'язати своє майбутнє з мистецтвом.