«Живи і працюй в Україні» — таке гасло «Ярмарку професій і вакансій» в Ужгороді

   Масштабний Ярмарок Кар’єри для мешканців, молоді та гостей Ужгорода провели 20 вересня 2019 року в Ужгородському міському центрі зайнятості. Понад 35 роботодавців запропонували близько 500 вакансій, за якими можна працевлаштуватися.

   «Гасло «Живи і працюй в Україні», під яким проходить Ярмарок Кар’єри, сьогодні є надзвичайно актуальним, - підкреслив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич. «Нинішній захід – це виставка провідних компаній-роботодавців, розрахована на активних шукачів роботи, студентів, молодих спеціалістів, які бажають зробити впевнений крок для початку або зміни своєї кар’єри, це - надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості пройти стажування та навчання в умовах стабілізації економіки і розвитку ринкових відносин».

   Для гостей заходу, вже традиційно, з різноманітною концертною програмою виступив естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (директор коледжу - заслужений працівник культури України Стегней С.Н., керівник оркестру - заслужений артист України Томич Ф.Ф.) Сердечні слова подяки на адресу навчального закладу і естрадно – духового оркестру музичного коледжу, зокрема, лунали від заступника міського голови міста Ужгорода Олександра Білака та директора міського центру зайнятості Сергія Олексіюка. Багаточисельна аудиторія слухачів та гостей «Ярмарку професій і вакансій» радісно, емоційно сприймали концертну програму, яку підготували учасники оркестру – студенти Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.