Європейський день мов в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора

26 вересня відзначають Європейський день мов як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

   Цього дня в 45 країнах континенту відбуваються заходи, спрямовані на вивчення нерідних мов, передусім малих, рідкісних мов, мов нацменшин та мов, якими розмовляють мігранти. Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного й культурного різноманіття Європи, яке треба не лише підтримувати, але й усіляко поглиблювати, розширюючи діапазон мов, якими люди спілкуються протягом життя, розвивати мовні навички, зміцнюючи тим самим взаєморозуміння між народами.

   Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора також не оминув святкування цієї визначної європейської дати. Протягом попереднього тижня студенти взяли участь у конкурсі на краще тематичне інформревю до Європейського дня мов, а також виступили в інформаційній п’ятихвилинці «Мови народів світу».

   Коло зацікавлення студентів залучило не тільки узагальнені відомості про європейські мови, а й про мови народів світу – італійську, іспанську, французьку, японську. Дякуємо студентству за проявлені зацікавленість й активність, а також вітаємо переможців – колектив студентів спеціалізації «Академічний спів»!