День людей похилого віку і день ветерана

   Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

   Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

   Студентська Рада коледжу долучилася до відзначення цього Дня. Студенти організували благодійну акцію «Милосердя» з метою надання допомоги людям похилого віку, які проживають в Ужгородському територіальному центрі соціального обслуговування. 

   Для працівників-ветеранів коледжу студенти організували святковий концерт.

   Куратори навчальних груп Турлакова В.М. та Глеба С.В. запросили на виховну годину викладача-ветерана коледжу Бунду С.П., який ознайомив студентів І курсу з історією заснування коледжу.

   Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Бірта Р.В.,

голова Студентської Ради