Музичний дарунок Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора з нагоди Всесвітнього Дня Вчителя!!!

   Сьогодні знаменний день в житті кожної людини - так чи інакше ми стаємо наставниками і прикладом для наслідування майбутнім поколінням. З перших днів життя ми вчимося бути гідними людьми. У своєму життєвому становленні вчитель стає особливою Людиною, він є наставником, порадником, допомагає відкрити незвіданий шлях у майбутнє.

   Гості та жителі нашого чудового міста мали нагоду насолодитись музичним дарунком від студентів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора, які на концертній сцені Площі Театральної привітали всіх зі святом – Всесвітнім днем вчителя.

   Краса осені, теплі проміння сонця у поєднанні з неймовірно чудовими звуками музики викликали в присутніх море задоволення і хвилю бурхливих емоцій.

  Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів, лауреат обласної премії імені Д.Задора естрадно-духовий оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Ференца Томича, разом із солістами-викладачами, лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Голос Країни» Томасом та Емерихом Поповичами своїм виконанням заполонили шедеврами світової естрадної класики численних слухачів які щирими оплесками підтримали виконавців. В концертній програмі виступили також сольні виконавці, а саме –викладач коледжу Іванна Комар та студенти Андріана Дешко, Марина Фреган та Банго Беата.

   Колектив Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора на чолі з директором, заслуженим працівником культури України Стегней С.Н. щиро вітає всіх вчителів та педагогічних працівників з професійним святом.