Зустріч на тему: «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів»

   З метою запобігання виникнення травматизму в студентському середовищі і побуті, зі студентами музичного коледжу проведено виховний захід на тему «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів». Заняття проводили учасники бойових дій, судовий експерт відділу вибухотехнічних  досліджень Закарпатського науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС в Закарпатській області Дубровський Р.Б. та експерт вибухотехнік Комарницький С.Б.  Гості розповіли студентам як терористи маскують вибухівку під іграшки, цукерки та інші побутові предмети.

   Студенти з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того, Роман Борисович навчив студентів, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застеріг студентів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

   Наприкінці розповіді Сергій Богданович продемонстрував присутнім сучасні піротехнічні засоби.

   Без сумніву, такі заходи вчать молоде покоління відповідальніше ставитися до власної безпеки у повсякденному житті. Для досягнення цієї мети Роман Борисович та Сергій Богданович отримали запрошення до подальшої співпраці в організації та проведенні подібних заходів у коледжі.

Завідувач відділення

Кормош Н.І.