В нашому коледжі відбулися батьківські збори

   03 листопада 2018 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора відбулися батьківські збори, на котрих батьки мали змогу познайомитися з особливостями освітнього процесу. А саме:

  • відвідування занять студентами;
  • особливості навчального процесу: оцінювання, домашні завдання, самопочуття студентів, умови нарахування стипендії на основі рейтингу;
  • поведінка студентів в громадських місцях.

   Увага батьків студентів-другокурсників зверталася на те, що їхні діти цього року будуть складати Державну підсумкову атестацію з української мови, математики або історії (на вибір студента) у форматі ЗНО.

   З метою покращення організації освітнього процесу в коледжі та дослідження стану навчально-виховного процесу, проведено анкетування батьків. Батьки могли оцінити якість освітнього процесу в навчальному закладі, харчування у кафе «Ліра», роботу куратора групи. Також присутні могли вказати, де в подальшому їхні діти будуть продовжувати навчання після коледжу та висловити свої пропозиції до адміністрації навчального закладу.

   Після загальних зборів батьки більш детально ознайомились з успішністю та відвідуванням своїх дітей у спілкуванні з кураторами груп та мали можливість зустрітися з викладачами-предметниками.

   Такі заходи дають позитивний результат в організації освітнього процесу, бо тільки спільними зусиллями батьків та викладачів можна виховати гідних молодих людей, які будуть в майбутньому свідомими громадянами своєї країни.

Завідувач відділення

Кормош Н.І.