Літературно-музична композиція «Осінні акварелі»

   Щороку, восени, в музичному коледжі проходить цікавий мистецький захід – літературно-музична композиція «Осінні акварелі». Ідейним натхненником створення літературно-музичної композиції «Осінні акварелі», була колишня викладач циклової комісії «Фортепіано» Л.А.Бенца. На той час ніхто і не сподівався, що цей захід набуде такої популярності, а вже цього року «Осінні акварелі» святкують свій 10-літній ювілей. 
   Щороку ця літературно-музична композиція дещо змінюється. На початку створення цього заходу в концерті приймали участь студенти різних відділів і виконувалися твори на різних інструментах. Між музичними творами завжди звучала поезія. Цього разу в малій залі коледжу звучала вокальна та фортепіанна музика за участі студентів спеціалізації «Фортепіано». В концерті, також приймали участь викладачі коледжу заслужена артистка України Глеба Світлана Василівна та лауреат Міжнародного конкурсу Славець Людмила Іванівна.
   Слід зауважити, що заходи такого плану зобов’язують до строгого відбору виконавців, програми та відповідного рівня підготовки самих учасників дійства. На концерті витупили фортепіанний дует у складі Васин Антоніни та Іванченко Дарини (викладач Фалендюк Л.Є.), Фільо Юлія (викладач Боднар В.П.), Козуряк Вікторія та Бокоч Олександра (викладач Касо Г.Й.), Шерегій Іванна (викладач Лоскоріх М.Ю.), Крічфалуші Аліна (викладач Чернова А.І.), Ерп Адріан (викладач заслужений працівник культури України Сокач М.Е.), у ролі концертмейстерів виступили Ігус Марія та Фільо Юлія (викладач Савченко Н.В.). В концерті прозвучали твори А.Дворжака, Ф.Шопена, К.Дебюсі, М.Лисенка, С.Рахманінова, І.Шамо, І.Падеревського.
   Обрана назва «Осінні акварелі» дуже точно відобразила характер заходу, а студенти відділу «Теорія музики» надзвичайно душевно та трепетно продекламували цитати про осінь… 
   Гарним доповненням концерту стала демонстрація відеоролику з сюжетом про осінь. Показ підготувала методист коледжу Коваль М.В.
   Мала зала коледжу була переповнена глядачами. Приємно, що серед присутніх у ньому були не тільки студенти та викладачі коледжу, а також гості, котрі щиро висловлювали свої враження про захід. 
    «Осінні акварелі» стали яскравим явищем музичного життя коледжу.

Викладач-методист циклової комісії «Фортепіано»
Тетерюк-Кінч Ю.С.