Свято Св. Миколая у нашому коледжі

   Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою. Діти виростають –  добра казка зникає, а Миколай залишається. 19 грудня 2018 року в стінах УжМК ім.Д.Є.Задора відбувся довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства і щедрості, на яке щорічно чекають учні музичної студії коледжу.

   Концертну програму вела Цібере А., студентка IV курсу спеціалізації «Теорія музики».

   Розпочався концерт композицією «Зимова пісня» (муз. І.Францескевича, сл. С.Зубко), яку виконала учениця 1 класу Григор’єва Софія (практикант Волос І., викладач Данканич Г.М.)

   Найбільшу кількість юних виконавців представив фортепіанний відділ. Слухачам запам’яталися темпераменті виступи Шевчука Данила, (викладач Данко М.В., практикант Фанта С.), який виконав п’єсу Р.Шумана «Сміливий вершник», Бацко Поліни (практикант Аннишинець О., викладач Тетерюк-Кінч Ю.С.), яка в дуеті зі своїм викладачем-практикантом представила фортепіанний переклад арії Кармен з однойменної опери Ж.Бізе, а також Гузинець Анастасії (викладач Шутко Н.Ю., Фера Б.), яка вправно, блискуче та з глибокою передачею змісту виконала Етюд fis-moll С. Борткевича.

   Вразила слухачів опануванням нового інструменту Бокоч Олександра (практикант Шелевер Д., викладач Шутко М.І., концертмейстер Шутко Н.Ю.), яка навчається на IV курсі фортепіанного відділу нашого коледжу, але поряд з цим вивчає віолончель і робить в цій справі великі успіхи. 

   Вокалістка Борисенко Анастасія, незважаючи на всього перший рік свого музичного навчання, трепетно та майстерно виконала арію Й.С. Баха  (практикант Мацола Д., викладач Олексин В.Д., концертмейстер Фільо Ю.),  а учениці Деяк Софія, Гичка Ангеліна (практикант Сабадош В., викладач Комар І.Ю.) та Чабіка Віра (практикант Банго Б., викладач Комар І.Ю.) порадували слухачів яскравим виконанням естрадних композицій.

   З відділу народних інструментів у концерті взяли участь Бровді Андрій  (практикант Фречка І., викладач Стулішенко П.В.), Корсун Олександра (практикант Драгун Б., викладач  Бровді М.В.), Дяченко Маріанна (практикант Мандзюк М., викладач Турлакова В.М.), які порадували своїми першими успіхами в музичній сфері. 

   Духовий відділ представляли Бучко Вікторія (практикант Курта А., викладач Чирська А.С., концертмейстер Варга А.), Сабадош Тамара (практикант Добоні М., викладач Чирська А.С., концертмейстер Думнич І.), які показали високий рівень володіння своїм інструментом, великі виконавські та інтерпретаторські можливості.

   Завершився святковий концерт яскравою театралізованою виставою до дня святого Миколая, яка була підготовлена під керівництвом студентів-практикантів ІІІ-ІV курсів та викладачів-теоретиків Тюпи-Павай В.О., Бізілі Н.Ю. та Пришляк Н.І.. Музичні номери сценки виконувались під фортепіанний супровід студентів-теоретиків, а сама сценка захоплювала з перших хвилин яскравими персонажами, продуманою драматургією та великою кількістю музичних номерів.

   Вразила всіх і поява справжнісінького Миколая, який також іде в ногу з часом і тепер пересувається на... скейтборді! Завітав він не з пустими руками, а з повним міхом подарунків, що принесло дітям багато радощів.

   Щоб так і на наступний рік відбулося – наші діточки будуть старатися не бешкетувати, вчитися, розвиватися і знову виглядатимуть свого Миколайчика у морозяне віконце.

   З наступаючими Вас святами!!!

студенти ІІІ курсу спеціалізації «Теорія музики»

Кромпотич Євгенія та Лучан Станіслав