Зустріч викладачів нашого коледжу Поповичів Емеріха та Томаса із всесвітньо відомим трубачем Сергієм Накаряковим

   2 березня 2019 року у концертній залі Національної філармонії України відбувся грандіозний концерт за участі всесвітньовідомого трубача-віртуоза Сергія Накарякова (Ізраїль), відомої піаністки Марини Меєрович (Бельгія) та відомого українського трубача Андрія Ільківа. Вони грали у супроводі Національного Заслуженого Академічного симфонічного оркестру України, Художній керівник та головний диригент – Володимир Сіренко.

     

   Сергій Накаряков – входить до числа найвідоміших сьогодні трубачів світу. Дебют музиканта відбувся у віці 13 років на фестивалі у Кросхольмі, де критики назвали юного соліста «Паганіні труби». 1997 року його виконавську майстерність високо оцінило авторитетне культурологічне німецьке видання Music und  Theater, відзначивши незвичайну тембральну яскравість та виразність гри артиста. Народився в Горькому (Нижній Новгород) 1977 року. В ранньому віці почав займатися на фортепіано, але після автокатастрофи залишив фортепіано і у віці дев’яти років почав займатися на трубі під керівництвом батька. Сергій Накаряков володіє величезним репертуаром – від бароко до сучасної музики, при цьому постійно розширює його, створюючи власні перекладення для труби. Також грає на флюгельгорні.

      

   Музикант виступає у найпрестижніших залах світу, зокрема Голлівуд-боул в Лос-Анджелесі, Лінкольн-центр в Нью-Йорку, Королівський фестиваль-холл і Королівський Альберт-холл в Лондоні. Він – бажаний гість численних європейських фестивалів. Щороку здійснює багатоденне турне по Японії. Також Сергій багато виступає у США як із сольними концертами, так і в ансамблях, співпрацюючи із всесвітньо відомими музикантами. Дуже приємно, що цей геніальний музикант вже в друге виступає і в Україні.

   Викладачі циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора  Емерих та Томас Поповичі особисто були запрошені на цей чудовий концерт та на окрему зустріч із солістами.

        

   На концерті панувала вражаюча атмосфера, солісти вражали глядачів своїм віртуозним та блискучим виконанням, звичайно адже не кожного дня випадає можливість послухати та поспілкуватися з геніальним музикантом, якого у світі прозвали «Паганіні труби». 

   У викладачів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Емериха та Томаса Поповичів  була можливість не тільки слухати неперевершену гру Сергія Накарякова, але і особисто поспілкуватися з ним. Під час  спілкування із знаменитим музикантом викладачі з радістю перебирали його досвід сольної виконавської майстерності, а також ділилися власним досвідом сольної гри, адже Емерих та Томас Поповичі є знаними солістами трубачами в Україні.

     

   Також викладачі коледжу були присутні на майстер-класі Сергія Накарякова, де він працював із багатьма виконавцями-трубачами над різними технічними проблемами в художніх творах.

    

   Приємною була також зустріч наших викладачів з колегами та земляками, які вже давно є відомими музикантами в Україні, серед них відомий Віктор Давиденко – артист Національного симфонічного оркестру України та Михайло Желізняк – артист  Національної опери та учасник відомого колективу «Kiev Brass».

    

   Хочеться виразити велику вдячність організаторам концерту та майстер-класу, а особливо Андрію Ільківу та представникам компанії  YAMAHA  в Україні  за організацію та проведення цього чудового заходу.