День Відкритих дверей у нашому коледжі відбувся на високому рівні!

   6 квітня 2019 в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора для майбутніх абітурієнтів був проведений «День відкритих дверей». Традиційно захід розпочався з концерту, в якому прийняли участь кращі студентські колективи та окремі виконавці,  які є лауреатами та призерами престижних всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

   Концерт відкрив виступ лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів симфонічний оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора (художній керівник та диригент, заслужений артист України В.Цанько). У його виконанні прозвучали два твори: А.Пʼяцолла «Мелодія in a» та К.Дженкінс «Палладіо».

   Сольні виступи всіх студентів справили приємне враження. Так, у виконанні студентів спеціалізації «Академічний спів» І.Волос (клас викладача Г.Данканич)  та А.Петечел (клас викладача, заслуженого артиста України С.Глеби) прозвучали дві українські пісні - «Плавле кача» в обробці В.Теличко та «Спать мені не хочеться» в обробці  Л.Кауфмана.

   Свою професійну майстерність продемонстрували студенти спеціалізації «Оркестрові народні інструменти» С.Попович (клас викладача П.Стулішенка) та М.Росул  (клас викладача, заслуженого працівника культури України В.Стегнея). Яскравими були виступи студентів спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» Д.Скворцова з твором К.Курпінського «Каватина» (клас викладача Е.Поповича) та З.Урсу (клас викладача А.Калинича) з твором А.Гомеса «Марімба Фламенка».

   Одним з найкращих був виступ студента ІУ курсу спеціалізації «Фортепіано», лауреата міжнародних конкурсів А.Ерпа (клас викладача, заслуженого працівника культури України М.Сокач), у виконанні якого прозвучав Ноктюрн f moll Ф.Шопена.

   На завершення концерту слухачі прослухали кілька композицій у виконанні учасника джазових фестивалів естрадного оркестру Біг-бенд (керівник, заслужений працівник культури України О.Ухач).

   Після закінчення концерту майбутні абітурієнти мали змогу перевірити рівень своєї підготовки у написанні диктанту з української мови та отримати консультації з  фахових дисциплін, які проводили голови циклових комісій та викладачі музично-теоретичних дисциплін.

   Проведений «День відкритих дверей» дав змогу майбутнім абітурієнтам отримати нові музичні враження та удосконалити рівень фахової підготовки .

Олійник Н.О.,

викладач циклової комісії «Теорія музики»