У нашому коледжі пройшов III тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на духових та ударних інструментах учнів старших класів мистецьких шкіл Закарпатської області

   12 квітня 2019 р. у великій залі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора пройшов III тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на духових та ударних інструментах, учнів старших класів мистецьких шкіл Закарпатської області. Цей обласний мистецький захід став справжнім святом духової музики, в якому прийняло участь біля 70 талановитих молодих виконавців-конкурсантів, які навчаються грі на духових та ударних інструментах. Склад журі, яке оцінювало конкурсантів – викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора: голова журі – Томич Ф.Ф. (голова циклової комісії, заслужений артист України),Ухач О.М. (заслужений працівник культури України), Попович Т.Б, Попович Е.Ф та Попович Т.Ф. (лауреати Всеукраїнського конкурсу).

   Молоді виконавці на духових та ударних інструментах показали свою виконавську майстерність та створили святкову атмосферу духової музики, яка лунала впродовж всього конкурсного дня. Конкурс ще раз підтвердив про необхідність проведення такого обласного мистецького заходу й в майбутньому. Участь в конкурсі дає змогу юним виконавцям проявити свій талант. Велика вдячність викладачам та концертмейстерам, які підготували учнів до мистецького конкурсу, розуміючи важливість цієї події для підтримки, популяризації та розвитку духового мистецтва в Закарпатті та Україні!

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ТУТ