Викладачі та студенти Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора виступили на врученні обласних премій в галузі культури та мистецтва за 2018 рік в «Атріумі» Закарпатської ОДА

   Викладачі та студенти Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора виступили на врученні обласних премій в галузі культури та мистецтва за 2018 рік в «Атріумі» Закарпатської ОДА, де було відзначено кращих із кращих у галузі літератури і мистецтва за рік, що минув.

   Серед присутніх – в.п. голови облради Йосип Борто, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та його заступник Ярослав Галас, лауреати та запрошені.

   Урочисту церемонію нагородження лауреатів щорічних обласних премій у галузі культури і мистецтва розпочали «Фанфари» у виконанні викладачів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Поповича Е.Ф. і Поповича Т.Ф.

   З короткою вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся Геннадій Москаль, подякував переможцям за плідну працю на мистецькій ниві, побажав, щоб нинішні нагороди покликали інші, вищі задля розбудови сильної, процвітаючої України.

   Святкового настрій розпочав виступ ансамблю скрипалів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора (керівник – Наталія Шіпош, концертмейстер – Тетерюк-Кінч Юлія), у виконанні якого прозвучав твір Анатолія Затіна «Присвята». Студентка коледжу Анастасія Саваріна (клас викладача – заслуженого працівника культури України Надії Підгородської, концертмейстер – Томчич Іванна), блискуче виконала вокальний твір Д.Задора «Ой, я знаю, що гріх маю». А на завершення урочистостей прозвучало мистецьке вітання, музичний твір Д.Задора «Гаданочка» (авторський переклад для кларнету з фортепіано), від заслуженого артиста України, лауреата обласної премії імені Дезидерія Задора - Ференца Томича та концертмейстера Тетяни Теличко - заслуженого працівника культури України, лауреат обласної премії імені Дезидерія Задора.

   Приємно, що кожного року лауреатами обласних премій в галузі музичного та виконавського мистецтва є викладачі музичного коледжу! Переможцем конкурсу на здобуття обласної премії імені Дезидерія Задора у галузі музичного та виконавського мистецтва за 2018 рік у номінації «композитор», став Гайдук Василь Михайлович, заслужений діяч мистецтв України, викладач комунального вищого навчального закладу «Ужгородського музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, за хорові твори «Мій рідний край»! Щиро вітаємо Василя Михайловича і бажаємо нових перемог!