День пам’яті та примирення

   День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) – пам'ятний день в Україні, який відзначають 8травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

   8 травня 2019 року студенти взяли участь у святкових заходах з покладанням квітів до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям», могил воїнів, які загинули в АТО та Вічного вогню, які знаходяться на «Пагорбі Слави».


   8 травня в коледжі був проведений урок Пам’яті під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Викладач історії Серкез О.А. розповіла про внесок українців у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини і втрати України внаслідок війни, про символ «Мак пам’яті», який вперше в Україні був використаний у 2014 році як символ пам’яті жертв війни. Студенти переглянули відеоролик «День примирення».

 

   Наприкінці Олена Анатоліївна наголосила, що український народ завжди прагнув миру та добросусідських відносин з іншими народами, водночас готовий зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави.