Меню розділу

   

УВАГА!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ!

 

 

 

 

 9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО On-line

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, 

з 12.03.2020 р. по 22.05.2020 р. призупинено освітній процес у коледжі та переведено на дистанційний режим до стабілізації епідемічної ситуації та окремого розпорядження за підсумками оцінки ситуації на черговому засіданні протиепідемічної комісії.

  

Звітний концерт студентів спеціалізації «Академічний спів»

   Щовесни студенти та викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора беруть участь у проведенні святкових заходів й організації традиційних звітних концертів солістів та колективів. 14 травня 2019 року у виставковій залі Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая відбувся звітний концерт студентів відділу «Академічний спів». У проведенні заходу взяли участь лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів; концертна програма була розгорнутою і надзвичайно різноманітною. Слухачі мали змогу насолодитися кращими зразками світового оперного мистецтва та зворушливими романсами українських і зарубіжних композиторів.

   Сольне виконання було урізноманітнено ансамблевими номерами та сценами. На початку концерту звучала духовна музика: студентка ІV курсу Діна Іваниця виконала відомий твір В. А. Моцарта «Alleluja», а вокальний дует у складі Андріани Петечел та Анастасії Кунак подарував слухачам твір Дж. Перголезі «O quam tristis» з циклу «Stabat Mater». Студентка ІІІ курсу Андріана Петечел легко й невимушено виконала арію Й. С. Баха з кантати №2. Численні арії з опер В. А. Моцарта, Дж. Верді, А. Рубінштейна,  С. Гулака-Артемовського та В. Кирейка прозвучали у виконанні Павла Пилипіва, Дар’ї Лесів, Олега Чепканича, Анастасії Кунак, Дар’ї Гузинець, Даніеля Семсічка та Анастасії Савариної. Тонким проникненням у зміст авторського тексту було позначене виконання романсів М. Глінки та М. Мінкова (співали студенти IV курсу Даниїл Кривський та Іванна Волос). На завершення концерту у виконанні тріо випускників прозвучала обробка темпераментної народної пісні «Ти до мене не ходи».

   У проведенні заходу взяли участь студенти заслуженого працівника культури України Надії Підгородської, заслуженої артистки України Світлани Глеби й лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ганни Данканич. Концертну програму вела студентка ІІ курсу Дар’я Гузинець. Досконале володіння інструментом у співпраці з вокалістами виявили викладачі-концертмейстери. Ми дякуємо за майстерну роботу Юлії Тетерюк-Кінч, Лідії Григор’євій, Ользі Чундак, Іванні Томчич та Наталії Лендєл.

   Звітний концерт відділу «Академічний спів» став справжнім святом вокальної музики. Щиро дякуємо усім слухачам, які прийшли підтримати наших студентів.

Викладач циклової комісії «Академічний спів»

Данканич Г.  М.