ХХІІІ ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНЦЕРЕНЦІЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

 

 

Зібратись разом – це початок!

Триматись разом – це прогрес!

Працювати разом – це успіх!

 

 

 

   Днями (29.05.2019) відбулась ХХІІІ звітно-виборча конференція Закарпатської обласної організації профспілки працівників культури, у якій взяли участь заступник директора департаменту культури Закарпатської ОДА Ілдико Молнар, директор, художній керівник Мукачівського драматичного театру, член ЦК профспілки працівників культури України Юрій Глеба, заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець, керівники відділів культури райдержадміністрацій, профспілкових організацій, спортивних структур та інші. На конференції були присутніми також Марія Іванівна Драшкаба (делегат від ППО КЗ «Ужгородський музичний коледж ім.Д.Є,Задора» ЗОР, викладач, голова ППО), Вікторія Василівна Гайдук та Євгенія Кромпотич (делегати від студентської профспілкової організації КЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д.Є.Задора» ЗОР).

   Конференція була урочисто відкрита Гімном Федерації професійних спілок України (муз. Є. Доненка, сл. Г.Заброди), після якого з вітальним словом виступила голова обласної профспілкової організації, член Ради ФПУ Наталія Михайлівна Товтин.

Порядок денний включав три питання:

  1. Звіт про роботу Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури України з жовтня 2014 року по травень 2019 (доповідач – голова облпрофорганізації Товтин Н.М., яка презентувала аналіз виконаної роботи в період з жовтня 2014 по травень 2019).
  2. Звіт ревізійної комісії.
  3. Вибори

3.1.          членів обласного комітету професійної спілки працівників культури України,

3.2.          ревізійної комісії облпрофорганізації,

3.3.          голови обласної профспілкової організації працівників культури України,

3.4.          делегатів на VII   з’їзд ЦК Профспілки працівників культури України,

3.5.          делегування представників до складу вищестоящих профспілкових органів.

   Всі доповідачі (їх було 12) у своїх промовах акцентували увагу на проблемах, що мають місце в галузях культури, пропонувалися конкретні шляхи до їх вирішення і подолання.

   У завершальній частині конференції було проведено відкрите голосування на посаду голови обласної профспілкової організації працівників культури України, ним було повторно обрано Товтин Н.М.

   І, наприкінці хочеться зазначити, що така активна діяльність і заохочення членів організації радує і дає сподівання на продовження.

Євгенія Кромпотич

студентка ІІІ курсу  спеціалізації «Теорія музики»,

делегат  від профспілкової організації

студентів КЗ «Ужгородський музичний коледж» ОР

фото - Сергій Баранчиков,

(завідувач відділу організаційно-гуманітарної

роботи Закарпатської облпрофради)